Absolventský večer VŠE

9. listopadu 2019

CZE

Absolventský večer 2018

Vysoká škola ekonomická v Praze nestará jen o své studenty, ale váží si i svých absolventů, pro které uspořádala Absolventský večer VŠE 2018. Tato akce navázala na Den s VŠE a absolventi se díky ní mohli opět přijít podívat na půdu školy a potkat se s bývalými spolužáky i učiteli.

Akce začala registracemi, kde byl každý host přivítán welcome drinkem. Účastníky následně přivítala ve Vencovské aule paní rektorka. Zde také vystoupil Symfonický orchestr VŠE, který všechny účastníky ohromil skladbami od Josefa Suka a Nina Rota.

Po proslovu paní rektorky a děkanů následoval raut, kde byly připraveny kulinářské speciality. Hosté si je mohli vychutnat za poslechu smyčcového kvarteta, které sklidilo velký úspěch. Pro zájemce byly také připraveny neformální setkání absolventů s děkany jednotlivých fakult, kde se u dezertu mohli pobavit o různých záležitostech spojených s VŠE.

Vrcholem večera byl koncert kapely Support Lesbiens, který roztancoval celé atrium Rajské budovy. Rozjaření hosté uvítali pokračování zábavy video-diskotékou s hity 80. a 90. let. Báječnou atmosféru dodávaly videoklipy, které běžely na velkých obrazovkách.

Během celé akce se mohli hosté nechat vyfotit ve fotokoutku profesionálním fotografem a fotku si následně nechat vytisknout a odnést domů na památku. Mnoho z nich také využilo možnosti napsat vzkaz svým spolužákům. V okamžiku, kdy měla akce oficiálně končit, se mnoha účastníkům ani nechtělo domů. Všichni se výborně bavili a my jim tímto děkujeme za účast a těšíme se na příští akci. Při odchodu byl každému nabídnut časopis, který je dostupný i online zde.

Video

Přinášíme vám krátký video sestřih z Absolventského večera 2018:

Fotky z akce

Fotky IB alumni

Fotky z fotokoutku